FelenaSoft Home | Contacts | Site Map
FelenaSoft Company

Xeoma є одним з кращих і найбільш популярного програмного забезпечення у світі відео спостереження!

Xeoma є одним з кращих і найбільш популярного програмного забезпечення у світі відео спостереження!

Отримати повне рішення для відеоспостереження з будівництвом набору принципів і необмеженої гнучкістю. Легко для не-технічних користувачів, потужним для професіоналів. Ідеально підходить для малих і корпоративних систем відеоспостереження - до 3000 камер на сервер! Працює на Windows, Mac OS, Linux, Android з повним доступом + дистанційного пульта дистанційного зору від будь-яких мобільних пристроїв (у тому числі айфонів).

Пам'ятаєте, як вам сподобалося грати з будівництво встановити в дитинстві? Як легко було комбінувати прості елементи робить їх поступово зростати в щось більше! Навіть простіше, ніж, що тепер ви можете реалізувати свої самі складні цілі відеоспостереження завдяки неймовірній гнучкості цього програмного забезпечення відеоспостереження. Повна свобода вибору на основі візуального модульної архітектури і дружнім інтерфейсом.

Автоматичне визначення будь-яких типів камер - більш 430 марок підтримується (аналоговий, IP-камери USB, ONVIF H.264, H.265, MJPEG, MPEG4, PTZ, Wi-Fi, Риб'ячий очей). - Зробить ваш комп'ютер і камера готові працювати поза коробки системи відеоспостереження. Не вимагає установки і не права адміністратора не потрібні. Детектор руху Інтелектуальна з передовою логіки анти-помилкових тривог, оповіщень виявлення руху або за розкладом (SMS, електронна пошта, повідомлення поштовху для Android, і т.д.), знімки, візуалізації руху, прихованої / прихованому режимі і багато іншого! Тільки уявіть собі, всі ситуації, ви могли б використовувати в Xeoma!

Відеоспостереження для професіоналів: легко основна настройка камер, загальні права доступу, мережа кластеризації, а також на ОС без графічної оболонки, детектор Проблеми стабільного моніторингу. Проста інтеграція з системами домашньої автоматизації, автоматичного резервного копіювання на FTP або зберігання Cloud, відстеження PTZ, вкладення на веб-сайти. Інтелектуальні модулі та аналітика - наприклад можливість створити свій власний хмарний сервіс і продавати його абонентів.

Безкоштовний OEM / ребрендинг.

Доступний 4-годинний проб і Безкоштовна версія без обмеження за часом використання, і Lite за зниженими цінами!
Економте свій час, нерви і гроші за допомогою цього програмного забезпечення відеоспостереження! Завантажте його зараз безкоштовно!

Want to get Xeoma commercial license FOR FREE? Read our special offer!