FelenaSoft Home | Contacts | Site Map
FelenaSoft Company

Xeoma video gözetimi için komple bir çözüm. Çocuk oyuncağı LEGO daha kolay

Xeoma video gözetimi için komple bir çözüm. Çocuk oyuncağı LEGO daha kolay

Inşaat-set ilke ve sınırsız esneklik ile komple bir video izleme çözümü alın. Profesyoneller için güçlü olmayan teknoloji savvies için kolay. Hem küçük hem de kurumsal video gözetim sistemleri için mükemmel - sunucu başına 3000 kameraya kadar! (IPhone dahil) herhangi bir mobil cihazlardan tam uzaktan erişim + uzaktan görünümü ile Windows, Mac OS, Linux, Android üzerinde çalışır.

Eğer bir çocuk olarak ayarlayın inşaat ile oynamaktan zevk nasıl hatırlıyor musun? Ne kadar kolay onları daha içine bir şey yavaş yavaş büyümeye yapma basit unsurları birleştirmek oldu! Hatta daha kolay, şimdi bu video gözetim yazılımı inanılmaz esneklik için en karmaşık video gözetim hedefleri sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Görsel modüler mimari ve kullanıcı dostu arayüzü dayalı seçim tam özgürlük.

Kameralar herhangi bir türde otomatik algılama - fazla 430 marka desteklenen (analog, IP, USB web kamerası, ONVIF H.264, H.265, MJPEG, MPEG4, PTZ, WiFi, Balık Gözü.) - Yapacaktır PC ve kamera out-of-the-box gözetleme sistemi çalışmaya hazır. Hiçbir kurulum ve hiçbir yönetici hakları gereklidir. Gelişmiş anti-yanlış alarm mantığı, hareket tetiklemeli veya zamanlanmış uyarılar Fikri hareket dedektörü, anlık, hareket görselleştirme, gizli / stealth ve çok daha fazlası (SMS, e-posta, Android, vb push bildirimleri)! Sadece sen Xeoma kullanabilirsiniz tüm durumları düşünün!

Ayrıca OS grafiksel kabuk olmadan kameraların kolay kurulum toplu paylaşılan erişim hakları, ağ kümeleme, istikrarlı izleme için Sorunları dedektör: Uzmanları için video izleme. Web sitelerine gömme ev otomasyon sistemleri, FTP veya Bulut depolama, PTZ izleme otomatik yedekleme ile kolay entegrasyon. Entelektüel modüller ve analitik - örneğin olasılık kendi bulut hizmeti oluşturmak için ve abonelerine satmak.

Ücretsiz OEM/marka.
Indirimli fiyat ile kullanılabilir 4 saatlik deneme ve kullanım zamanında sınırlama olmaksızın Ücretsiz sürüm ve Lite!
Bu video gözetim yazılımı ile zaman, sinirler ve paradan tasarruf! Şimdi indirin ÜCRETSİZ!

Want to get Xeoma commercial license FOR FREE? Read our special offer!