FelenaSoft Home | Contacts | Site Map
FelenaSoft Company

Xeoma je jedním z nejlepších světových a nejoblíbenější Video Surveillance software!

Xeoma je jedním z nejlepších světových a nejoblíbenější Video Surveillance software!

Získat kompletní video monitorovací řešení s stavebně-nastavit zásady a neomezenou flexibilitu. Snadná pro uživatele, non-tech, výkonný pro profesionály. Ideální pro malé i podnikových systémů video pozorování - až 3000 kamer na serveru! Pracuje na Windows, Mac OS, Linux, Android s plným dálkovým přístupem + vzdálený pohled z libovolného mobilního zařízení (včetně iPhone).

Vzpomeňte si, jak se vám to líbilo hrát s stavebnice jako dítě? Jak snadné bylo kombinovat jednoduché prvky, což je růst postupně v něco většího! Ještě jednodušší, než to, že nyní můžete realizovat své nejsložitější gólů kamerové díky neuvěřitelné flexibilitě tohoto Video Surveillance software. Plná svoboda volby na základě vizuálního modulární architektuře a uživatelsky přívětivé rozhraní.

Auto-detekce všech typů kamer - více než 430 značek podporováno (analogové, IP, USB webkamery, ONVIF H.264, H.265, MJPEG, MPEG4, PTZ, Wi-Fi, rybí oko.) - Bude váš počítač a kameru připraven k práci systém out-of-the-box dohledu. Bez instalace a žádná administrátorská práva. Duševní detektor pohybu s pokročilým anti-falešně poplachu logiky, pohybu spouštěné nebo plánované záznamů (SMS, e-mail, push oznámení pro Android, atd), snímky, vizualizace pohybu, skrytého / režimu utajení a mnohem více! Jen si představte všechny situace, byste mohli použít Xeoma se!

Video sledování pro profesionály v oboru IT: snadné hromadné nastavení kamer, sdílené přístupová práva, síť clustering, také na operačním systému bez grafický shell, Problémy detektor pro stabilní monitorování. Jednoduchá integrace s domácí automatizované systémy, automatické zálohování na FTP nebo Cloud skladování, PTZ sledování, vložíte na webové stránky. Intelektuální moduly a analytické nástroje - např. Možnost vytvořit si vlastní cloud služby a prodávat to pro předplatitele.

Zdarma OEM / rebranding.

K dispozici 4-hodinový zkušební a Free verze bez časového omezení používání, a Lite s zvýhodněnou cenu!
Šetřete svůj čas, nervy a peníze s tímto Video Surveillance software! Stáhněte si ji zdarma!

Want to get Xeoma commercial license FOR FREE? Read our special offer!