Видеонаблюдение с Xeoma за детьми.

Обзор от пользователя на украинском языке.

Часто бывает, что дети играют в разных комнатах, и следить за каждым не представляется возможным.
С Xeoma эта задача легко выполнима! Поставив камеры в разных комнатах, можно просматривать их удаленно даже с телефона.

Узнайте больше информации об установке видеонаблюдения с помощью ПО Xeoma от нашего пользователя на украинском языке в следующем обзоре:

Доброго дня.

Нещодавно у нас з’явився ще один син, тепер у нас троє. Він чудово себе почуває і росте на радість батькам. Його ліжечко знаходиться у спальній кімнаті на другому поверсі будинку, тоді як кухня і основні кімнати для повсякденного перебування знаходяться на першому поверсі. Наш син прокидається і тихенько лежить і грається у ліжечку, тому використання звичайної радіо-няні не досить вдалий вибір, через цей пристрій можна не почути коли дитина прокидається. Тому придбали IP-камеру, але користуватись софтом для перегляду, який пропонував виробниик, дуже не зручно через часті «зависання» зображення, втрату сигналу, не можливість пошуку в архіві або перегляду архіву через якісь невідомі помилки. Тому вирішив пошукати софт, який би вирішив цю проблему. Перебравши досить велику кількість софта для відео спостереження стикнувся із проблемами коли софт не «бачить» або не підтримує камеру, або ж має досить малий функціонал, якихось функцій постійно не вистачало, як от пошук в архіві або налаштування чутливості спрацювання тревоги, або реагування на рух або ж спрацювання на звук. І продовжуючи пошуки програми для відео нагляду натрапив на програму Xeoma і вирішив спробувати ще і її, в пробній версії програма абсолютно без проблем знайшла не лише web-камеру підключену до компа, а й ip-камеру та продовжила пошук камер.

программа для ip камер Xeoma

Ну що ж із першою задачею Xeoma справилась. Продовжимо випробування функціоналу, випробував можливості налаштування , її функціонал та стабільність роботи на комп’ютері за яким працюю, залишився приємно здивований. Також досить корисним виявилась можливість налаштування розміру архіву та час, який необхідно тримати в архіві. Тобто виділив місце на диску під архів відеозапису і можна не хвилюватись про те що архів займе більше ніж дозволено, або ж період запису в архіві буде меншим або більшим ніж потрібно.

программа для ip камер Xeoma

Ще дуже корисним виявився мобільний додаток клієнтської частини Xeoma, поставив клієнт на смартфон і переглядай у будь-який момент. Тепер за допомогою Xeoma дитина знаходиться під наглядом навіть під час того, як займаюсь приготуванням їжі на кухні або ж робимо уроки із старшими на першому поверсі. Також досить незамінною виявилась функція налаштування чутливості спрацювання тревоги камери, так як при поганому освітленні починають «бігати» пікселі по зображенню і камера їз спрймала за рух об’єктів, і відповідно давала оманливий сигнал, а налаштувавши чутливість сили руху та величини об’єкта ця проблема зникла. Також це знадобилось при запису відео в архів, старший син, поспілкувавшись із «другом» який регулярно «тягає» гроші у батьків, теж почав пробувати робити так само.

программа для ip камер Xeoma

Розмови, залякування в’язницею, намагання «достукатись» до совісті жодних результатів не давали. І от я вирішив покласти кошти під нагляд камери. Коли син залишився один вдома, він потягнув гроші, добре що залишився запис цього моменту в архіві, і пішов «гуляти на всі». А так як нагальної потреби в грошах у той момент не було, то помітив зникнення коштів лише за тиждень, у той час вже від грошей нічого не залишилось, а син відмовлявся від усіх звинувачень і не зізнавався.

программа для ip камер Xeoma

Але завдяки Xeoma вдалось все ж дізнатись правду через пошук по руху в архіві. Такі випадки ще кілька раз повторювались, але згодом зрозумівши, що все одно нічого не приховаєш від «не дремлючого ока» перестав таке робити.

А функціонал Xeoma продовжує радувати нашу родину і бути вірним помічником у вихованні дітей.

Вадим Микитюк.